Programma

Download de Jazz Festival Delft programma-app voor iOS en Android (in samenwerking met ONN Events).

do 24 augustus

Tijd Band Locatie
19:45 - 22:00 Miles Ahead (film: entree €11) Flora Theater
22:00 - 23:30 VAREKAMP PLAYS MILES! Flora Theater

vr 25 augustus

Tijd Band Locatie
16:00 - 19:00 Rehana Begum Molslaan 18
17:00 - 19:00 DJ Tintin Burgwal 45
17:00 - 19:00 Luïz Hippolytusbuurt 3
18:00 - 00:30 DJ Ardy Beesemer HH Geestkerkhof
18:00 - 20:00 Wouter Kiers & Ron Walter Boterbrug 15
18:30 - 19:30 Lara Kroon HH Geestkerkhof
18:30 - 19:45 Rebekka Ling Beestenmarkt
18:45 - 20:00 BOP THIS! Markt Grooverstage
19:00 - 20:15 DJ Onno Paloma Doelenplein
19:00 - 21:00 Groove Supplier en Han Litz Burgwal 45
19:00 - 20:00 Sergio Abdoelrahman Quartet Agathaplein
19:00 - 23:00 Street Jamsession o.b.v. Jams With Benefits Jazz Fest Kromstraat
20:00 - 20:45 John Reyna Trio Markt Clavis Jazzperience
20:15 - 21:30 FLUKS Doelenplein
20:30 - 21:45 Electric Love Beestenmarkt
20:30 - 21:00 John Reyna Trio Markt Clavis Jazzperience
20:30 - 21:30 Tadjiro Velzel Quartet Agathaplein
20:45 - 22:00 Kim Hoorweg - Back to black Markt Grooverstage
21:00 - 02:00 Ronny Hammond Burgwal 45
21:00 - 22:00 Wild Organ & Drums HH Geestkerkhof
21:30 - 22:15 DJ Onno Paloma Doelenplein
22:00 - 22:45 Drumclinic Rob Kramer Markt Clavis Jazzperience
22:00 - 23:00 Ian Cleaver Kwartet Agathaplein
22:15 - 23:30 FLiNK Doelenplein
22:30 - 23:45 Supermoon Beestenmarkt
22:45 - 00:00 Greyheads Markt Grooverstage
23:00 - 01:00 DJ Sander Jazz Fest Kromstraat
23:00 - 00:00 Los Paja Brava HH Geestkerkhof
23:00 - 00:00 Los Paja Brava HH Geestkerkhof
23:30 - 00:00 DJ Onno Paloma Doelenplein

za 26 augustus

Tijd Band Locatie
13:00 - 13:45 Jazz & Beyond Agathaplein
13:00 - 16:00 OhnO Jazzband De Klis
14:00 - 17:00 Britt And Friends Jazz Fest Kromstraat
14:00 - 21:30 DJ Ardy Beesemer HH Geestkerkhof
14:00 - 14:45 The JazzCatwalk m.m.v. Tracin' Tracy Markt Clavis Jazzperience
14:00 - 14:10 VoorKoor Agathaplein
14:00 - 17:00 Wrap It Up Boterbrug 15
14:20 - 15:05 Blue Notes Agathaplein
14:45 - 16:00 Heemels Trio Markt Grooverstage
15:00 - 16:00 Armand van Wijck en Tiago Lageira Oude Delft 133
15:00 - 16:00 Otha HH Geestkerkhof
15:10 - 15:20 Happy Heart Koor Agathaplein
15:30 - 15:50 Delft Youth Jazzband Agathaplein
15:30 - 16:15 Salsa workshop Doelenplein
16:00 - 16:20 GershWim Agathaplein
16:00 - 16:45 Shirley Daisy & The Jazz Mints Markt Clavis Jazzperience
16:15 - 18:15 El Último Mambo Doelenplein
16:30 - 17:45 Adrián Oropeza Beestenmarkt
16:30 - 17:00 Ohno Jazzband Agathaplein
16:45 - 17:45 Armand van Wijck en Tiago Lageira Molslaan 18
16:45 - 18:00 CRISP & Friends Markt Grooverstage
17:00 - 18:00 Oliver Alexander Trio HH Geestkerkhof
17:20 - 18:00 La Banda Azul Agathaplein
18:00 - 18:45 Claire Verviers & Bas Boon Markt Clavis Jazzperience
18:00 - 20:00 Robinson Jouwe Boterbrug 15
18:15 - 19:00 Free Academie Bigband Agathaplein
18:30 - 19:45 Nod Now! Beestenmarkt
18:45 - 20:00 Banda Fulô Doelenplein
18:45 - 20:00 Gijs Idema Trio Markt Grooverstage
19:00 - 23:00 De Koppersnellers Jazz Fest Kromstraat
19:00 - 20:00 Heesun Choi Voorstraat 9
19:00 - 20:00 The Howlin' HH Geestkerkhof
19:00 - 21:00 Theo Beuker & Friends Jazz Fest Kromstraat
19:15 - 19:55 Chinese Taxidriver Agathaplein
20:00 - 21:00 Lindy Hop Workshop Doelenplein
20:00 - 21:15 Simone Gubbiotti Flora Theater
20:15 - 21:00 Delft Junior Bigband Agathaplein
20:15 - 20:45 Heesun Choi Markt Clavis Jazzperience
20:30 - 21:45 Aphranova Beestenmarkt
20:30 - 00:30 Wicked Jazz Sounds feat. Kremlin Disko Burgwal 45
20:45 - 22:00 Lorrèn Markt Grooverstage
21:00 - 21:30 Bowties Doelenplein
21:15 - 22:00 Improband Bram Stoeken Agathaplein
21:30 - 22:00 DJ Lindy Hop Jeroen Wolfs Doelenplein
21:30 - 00:30 Mr. Boogiewoogie HH Geestkerkhof
21:30 - 01:00 Wouter Kiers Band Jazz Fest Kromstraat
22:00 - 22:45 Bowties Doelenplein
22:00 - 22:45 Rayn Bechoe Markt Clavis Jazzperience
22:00 - 23:15 Van Gasteren Quintet Flora Theater
22:30 - 23:45 Bart Wirtz Beestenmarkt
22:45 - 00:00 DJ Lindy Hop Jeroen Wolfs Doelenplein
22:45 - 23:59 Kris Berry met Jazz Combo Markt Grooverstage
23:00 - 01:00 DJ H The Hype Jazz Fest Kromstraat

zo 27 augustus

Tijd Band Locatie
09:30 - 11:00 Bryony Burns Trio Molslaan 18
13:15 - 14:45 Zangworkshop Shirley Spoor Markt Clavis Jazzperience
13:45 - 15:00 Flow <-1 uur vervroegd! Markt Grooverstage
14:00 - 16:00 Maert Hippolytusbuurt 3
14:15 - 15:30 Liberati Quartet Doelenplein
14:30 - 15:45 Yasam Hancilar Beestenmarkt
15:00 - 17:00 Electric love feat. SaraLee Vos & Lucas Meijers Boterbrug 15
15:00 - 15:45 Gentlemen's Club Markt Clavis Jazzperience
15:00 - 16:00 PaPa GoNi HH Geestkerkhof
15:45 - 16:45 Filet au Fonque <-1 uur vervroegd! Markt Grooverstage
16:15 - 17:30 Another Funk Collective Doelenplein
16:30 - 17:45 Dr. Meraki Beestenmarkt
17:00 - 18:00 Pierre Et Les Optimistes HH Geestkerkhof
18:00 - 18:45 John Reyna Trio Doelenplein
18:30 - 19:00 Vocoloco Markt Clavis Jazzperience